12 Haziran 2013 Çarşamba

yorumsuz..

bu aralar hiç yazasım yok zaten pek yazmadımda izmitten döndükten bir kaç gün boyunca baş agrısı çektim sonra da memleketin içler acısı hali oldu..artık konuşacak takatimde kalmadı gezi parkını destekleyenlerdenim zira o eylemin içerinde bulunmasamda her muhabbette ısrarla arkasındayım çapulcu olduk dinsiz olduk rabbim ne oldugumuzu biliyor ya gerisi faso fiso ..insanlar ikiye bölünmüş durumdalar ve hala anlamamkta direnen insanlar var olay artık 2 agactan çıktı ..son damlası taşan milletiz şuan sen eger sabahın 5 de savunmasızken o insanlara(kitap okuyarak sessizce orada nöbet tutan ınsanlara)su sıkarsan saldırırsan tüm millet olarak bizde arkasında dıururuz insan hakları denilen birşey tabii birde polisleri kötüledigimizi düşünen bir zihniyet var aslında fazla yazmak istemiyorum zira yorgunum şu ara ama biz polise düşman degiliz bunu yaptırtanlara düşmanız ama arada varki orantısız güçü kullananlar işte onlarıda allaha havale ediyoruz..kimseyle artık münakaşa etmek istemiyorum zira bende insanım anneyim bir eşim evimde çalışanım benimde kendimce dertlerim sıkıntılarım var..enerjim düşük..evde kendimi oyalamaya çalışıyorum..bir kaç boyama yaptım eksikleri tamamladım..yakında insanlar ekleyecem buraya..hep takipteyim ama ..benden bu kadar fazlası gelmez gayri..herkese mutlu  huzur dolu günler diliyorum..umarım ülkemiz için hayırlısı kısa zamanda neyse gerçekleşir..

2 yorum:

  1. Canımın ici o kadar haklısın ki sonuna kadar bende kardeşlerimizin arkasındayim. Birçok gereksiz insan bile hayatımdan çıktı bu patlayisla. Ama sen yinede o guzel yüreğini sıkma. Takil bana hayatını yasa:)

    YanıtlaSil
  2. Sağolasin tatlım yorumun icin..ben takipteyim zira.yakinda yeni eklemeler yapacak zira iPad den ekleyemedim foto eve dönmeyi bekliyorum..Akçay'dan sevgiler..

    YanıtlaSil

yorumlarınız benim için degerlidir..düşüncelerinizi alabilirmiyim :)